FAQ - Časté dotazy

Pro další dotazy nás neváhejte telefonicky kontaktovat na naší zákaznické podpoře +420 776 883 788 nebo prostřednictvím on-line chatu v pravém dolním rohu.

Doprava
> Expedujete či rozvážíte o víkendu?
Expedice včetně rozvozu po Praze provozujeme pouze v pracovní dny.

> Jak rychle mi bude zboží doručeno?
Vaši objednávku po zaplacení expedujeme zpravidla do 2 dnů. Poté zboží předáváme našemu smluvnímu dopravci, kde přeprava běžně trvá 1-2 dny. Zboží Vám tedy s velkou pravděpodobností dorazí do 2 dnů od přijetí platby a nejpozději do 4 dnů.

> Jak u vás funguje osobní odběr?
Poté, co dokončíte svou objednávku a dorazí nám v pořádku Vaše platba, telefonicky se spojíme. V ten moment se domluvíme na přesném čase předání zboží na naší výdejní adrese - tedy Praze 11. Alternativně se lze také domluvit na předání u naší sekundární výdejny na Praze 4.

> Jakými způsoby lze uhradit objednávku?
Umožňujeme platbu převodem na bankovní účet nebo platbu skrze platební bránu GlobalPayment (platební karta). Obě varianty jsou zcela zdarma. Více o platebních podmínkách naleznete zde.

Objednávka
> Jak řešit výměnu rozměru v rámci konkrétního výrobku?
Vyplňte formulář o odstoupení od smlouvy. Zboží nám následně neporušené zašlete na adresu Podjavorinské 1596/2, Praha-Chodov. Při odstoupení ze smlouvy je nutné zboží zaslat nejpozději do 14 dnů od odstoupení. Více o podmínkách naleznete v našem reklamačním řádu.

> Je možné objednat i menší množství kusů než uvádíte na e-shopu?
Minimální množství kusů u výrobku je bohužel pevně dán. Důvodem je zachování efektivní manipulace a expedičního procesu všech objednávek.

> Kde najdu daňový doklad ke své objednávce?
Daňový doklad je vygenerován elektronicky a po dokončení objednávky by Vám měl dorazit na uvedenou e-mailovou adresu v objednávce.

Potisk
> Co vše mohu nechat potisknout?
Momentálně poskytujeme potisk papírových tašek a také našich krabiček na jídlo (menuboxů). Ukázky potisků můžete nalézt na našem instagramovém profilu.

> Jak si objednat potisk?
Vyplňte si náš poptávkový formulář, po kterém Vám zpětně e-mailem zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Celý proces potisku naleznete na podstránce Potisk na zakázku.

> Jaký je minimální počet kusů pro potisk papírových tašek?
Minimální počet papírových tašek pro potisk je 1 000 kusů, přičemž tento počet zahrnuje pouze 1 druh tašky. (tedy rozměr, barva, ucho)

> Kolik stojí potisk papírových tašek?
Cena potisku se odvíjí od více faktorů, do kterých patří rozměr papírové tašky, počet potisknutých stran, plocha tisku a samozřejmě počet kusů. Pro nezávaznou cenovou nabídku nám vyplňte náš poptávkový formulář, po které Vám zašleme nabídku e-mailem.

 

Kontaktujte nás

 

Obalis.cz na Firmy.cz