Doprava a platba

Zboží, které máme skladem expedujeme ihned do následujícího dne (po uhrazení zálohové faktury). Pokud to charakter, váha, nebo rozměr zásilky/zásilek požadují, vyhrazujeme si právo na změnu typu dopravuV případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na zákaznické podpoře

Možnosti doručení Doba dodání od zaplacení Cena dle výše objednávky*
do 5 000 Kč nad 5 000 Kč
Balík PPL 1 - 2 dny 150 Kč / balík Zdarma
GEIS paletová přeprava 3 - 5 dní od 450 Kč / paleta
od 450 Kč / paleta


*ceny jsou uvedené bez DPH

 

Osobní odběr

  • Po předchozí domluvě na tel. čísle +420 720 271 529. Adresa výdejního místa: Libušská 319/126 - Obchodní areál SAPA, 142 00 Praha 4.
  • Zboží je zpravidla možné vyzvednout následující den od uhrazení objednávky.

  

Možnosti platby zboží

  • Zdarma platební bránou GlobalPayment: Podporuje většina druhů kreditních karet. Navíc i platební metody Google Pay, elektronickou peněženku Masterpass a platební tlačítka ČS. Platba probíhá v reálném čase, většinou do pěti minut od zadání potřebných údajů. Jedná se o nejrychlejší způsob platby, umožňující následně nejrychlejší možné doručení Vaší objednávky.
  • Zdarma převodem: Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 2639366002/5500. Při platbě vždy uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky. Zásilka bude expedována obratem po připsání platby na našem účtu.

 

Doporučení pro kupujícího

  • Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno, bez zbytečného odkladu, telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu - a sepsat s dopravcem zápis o škodě a ten do 24 hodin zaslat e-mailem prodávajícímu.

 

 

Obalis.cz na Firmy.cz