4 tipy na využití použitých papírových tašek

Recyklace papírových tašek je poměrně zaběhlý fakt. Většina lidí si ale neuvědomuje, co vše se pod pojmem recyklace v tomto kontextu může ukrývat. Článek je určen přesně pro ty, co nevědí, jak své použité, ale nepoškozené papírové tašky využít jinak než k nákupu potravin či vyhození do modrého kontejneru. My vám dnes dáme 4 elegantní tipy, jak s těmito papírovými taškami naložit.

1 Dárkový papír nebo taška

Vánoce se již blíží a na vás čeká ve skříni spousta nezabalených dárečků pro vaše nejbližší? Připravte si své nevyužité papírové tašky a dejte se do práce. Upravte si jejich tvar tak, aby do něj bylo možné dárek zabalit a zbytek už znáte. Výsledek s mašličkou si poté zamilujete!

Papírové tašky můžete samozřejmě také snadno využít pro dárkové tašky, které pouze ozdobíte lehkými dekoracemi, samolepkami nebo věnováním.

2 Zbavte se plevelu na své zahrádce

Málokdo ví, že se papírové tašky hodí také pro redukci plevele kolem vašich rostlinek. Před mulčováním vystřihněte a obložte kousky papíru z tašek kolem vaší rostlinky. Naneste poté běžnou vrstvu substrátu, půdy či jiného kompostu na zasazení a jste v cíli. Tímto tak přidáte další vrstvu, která bude bránit obrůstání vaší rostliny, plevelem.

Recyklace papírových tašek Obalis

3 Krásný obal pro vaše knihy

Pro maminky a milovníky knih tady máme poslední tip. Vyrobte si z papírových tašek obal na knihy pro své děti nebo na knihy, na které zkrátka nedáte dopustit. Zub času a pravidelné použití, tak pro vás nebude dlouhou dobu žádná starost.

4 Záchrana před malováním

Chystáte rekonstrukci nebo měníte barvy svého krásného domova? Rozstřihněte a rozložte papírové tašky tak, aby pokryly, co největší plochu a chraňte se před ukapáváním a stříkáním barvy. Chcete přeci trávit čas co nejdříve v nově vymalovaném obývacím pokoji a ne čištěním zaschlé barvy na podlaze.

Pokryvka pred malovanim Obalis

To je od nás v tomto článku vše. Určitě vás nepřekvapíme, když vás na závěr odkážeme na naše papírové tašky, které u nás najdete v hnědém i bílém provedení. Doufáme, že pro vás byly naše tipy užitečné a doufáme, že teď už se svými nevyužitými papírovými taškami, mít problém nebudete!

Obalis.cz na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení